Categoria de produse
Contacteaza-ne

Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd.

Contact: Cindy Zeng

TEL: + 86-755-23405890

Moblie: +8618025330919

Fax: + 86-755-23402323

Adăugați: F4 / A, clădirea 5, HanHaiDa High Tech Industrial Park, TianLiao, orașul Gongming, districtul GuangMing New, Shenzhen, China

Email: sales02@xinlitech.com

2 wheel F1 Mini auto-echilibrare echilibru scuter F1

2 wheel F1 Mini auto-echilibrare echilibru scuter F1

Detaliu de ambalare: Cutie internaţionale standard: 600 * 300 * 430 mm livrare: 3-10 zile lucrătoare după ce plata este primită depinde de cantitatea de comanda. Fotografii Arată: Echipa noastră povestea noastră: suntem fabrica în Shenzhen din 2010, OEM/ODM sunt binevenite de noi cu 6 ani R & D și producție...

Detalii produs

Locul de origine:

CHINA

Nume de marcă:

ESWING

Numărul de model:

ES-M11

Putere:

500W

Greutate cu baterie

1,5 kg

Capacitatea bateriei

36V 5.8Ah

Cerinţele de încărcare:

100-240V, 50 / 60Hz

Viteză maximă

15km/h

Gama pe taxa:

20KM


N.W/G.W

13.5kg/14.5kg

Se ocupe de înălţime

115-140cm

Plimbare înălţime

14,4 cm

Sarcina Max:

120KG

Raza de cotitură min

0

culoare

Alb

Lungime, lăţime

52 * 24,5 cm

Anvelope

6.5 inch anvelope solideAccesorii standard:


Incarcator, manual de utilizare

Detaliu de ambalare: Cutie internaţionale standard: 600 * 300 * 430 mm
Livrare: 3-10 zile lucrătoare după ce plata este primită depinde de cantitatea de comanda.

Imaginile Arată:
Echipa noastră
Povestea noastra:
Suntem fabrica în Shenzhen din 2010, OEM/ODM sunt binevenite de noi cu 6 ani Randamp; D şi de experienţă de fabricaţie.

Managerul general (Tiger) a inventat primul vehicul în timpul său liber pe 30 Otc.2010,his wife(Linko) iubeşte-l atât de mult pentru a părăsi ei job salariu mare şi creat ESWING, acum Linko este responsabil de marketing şi financiare, tigrul este responsabil pentru Randamp; D şi post-vânzare.

ESWING este numele nostru de brand, E înseamnă uşor şi electrice, S mijloace de conducere este călătoria, ARIPA este un sentiment de zbor atunci când noastre scooter de conducere. Suntem fabrica şi participa la CES, IFA, Dubai, Hong Kong Arată în fiecare an, până în prezent avem mulţi cumpărători din lume în jurul, cum ar fi Franţa, Spania, Italia, Germania, Emiratele Arabe UNITE, Statele Unite ale Americii, Marea Britanie, Australia, Japonia, Coreea şi aşa mai departe.3Th an aur furnizor de alibaba group
6 ani de experienta in fabricarea auto scutere, bună reputaţie în industria de echilibrare
Shenzhen Xinli Technology Co., Ltd. este una dintre lider producătorii şi exportatorii din domeniul auto echilibrare scutere cu mare 2000m 3 facilităţi de producţie în China continentală. Ne sunt specializate city road scutere, scutere de off-road, mini scutere inteligent şi etc.

Despre post-vânzare:
1) cum funcţionează garanţia dumneavoastră?
* Transmitem 12 luni (de la data comenzii) repararea gratuită garanţie politica plin de unităţi şi piese de schimb (cu excepţia plumb acid baterie).
2) politica de returnare:
a. dacă orice damage(s) făcute de către utilizator(i), care ar trebui să plătească corespunzătoare partea sau părțile costa şi întregul transport Costa.
b. dacă orice produs în sine problema (e), inginerii noştri vor verifica şi analiza cu atenţie şi da soluţia
utilizator(i), si noi va oferim solutia cea mai economica prin furnizarea de partea sau părțile gratuit si transport gratuit de cost.
c. vom furniza toate instalare şi ONU-instalarea lecţii de clipuri video, fotografii şi toate serviciile relevante.

Despre livrare andamp; Timp de productie
Pentru un ordin de mici, 2 zile este OK; pentru o ordine în vrac, 7 ~ 15 zile in functie de cantitate.

Despre piese:
Întrebări:

Ai piese disponibile (de exemplu, baterii, pneuri, roţi)?
Cat au costat?
Da, avem aceste piese de vânzare. Puteţi verifica, de asemenea, lista de preţuri de piese de schimb pentru mai multe informaţii.XINLI a fost producătoare de calitate 2 wheel f1 mini auto-echilibrare echilibru scuter f1 cu cel mai nou design pentru ani, care este bine cunoscut printre acele faimoase auto-echilibrare vehicul electric producători şi furnizori. Bine aţi venit să cumpere noastre 2 wheel f1 mini auto-echilibrare echilibru scuter f1 noi produse sau en-gros de produsele noastre la preţ ieftin cu fabrica noastra profesionala.

Hot Tags: 2 mini wheel F1 auto-echilibrare echilibru scuter F1 producatori, furnizori, fabrica, en-gros, Cumpar, ieftine, de calitate, preţ, cel mai nou design, produs nou, mini scutere electrice cu mâner, mini gyrope scuter, 2 roţi scuter mini de auto-echilibrare cu mâner, mini electric car cu mâner, mini segway
Produse conexe
Email Us
Anchetă
Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd.
Copyright © Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd Toate drepturile rezervate.